مجموعه آموزشی ماژولار اتوماسیون صنعتی ریلی

1 تومان

اطلاعات اضافی

این آگهی منقضی شده است و به همین دلیل برخی از موارد آگهی مانند اطلاعات تماس نمایش داده نمی شود.

مجموعه آموزشی ماژولار اتوماسیون صنعتی
مجموعه آموزشی ماژولار اتوماسیون صنعتی،مجموعه ای کامل و منحصر به فرد از یک سیستم آموزشی اتوماسیون صنعتی می باشد.این مجموعه به صورت ماژولهای آموزشی جداگانه طراحی شده است که به صورت ریلی روی ردیف های در نظر گرفته در بالای یک میز نصب می شوند.

با توجه به نوع آزمایشی که کاربر قصد انجام آن را دارد می تواند ماژول های مد نظر خود را در ریل ها قرار دهد.ماژول های PLC S7-1200 و LOGO!V8 و نمایشگر HMI موجود در این مجموعه مجهز به شبکه اترنت بوده و می توان آنها را با یکدیگر شبکه نمود.

ماژول درایو موتور القایی در نظر گرفته شده برای این مجموعه اینورتر SINAMICS V20 از شرکت زیمنس (SIEMENS) می باشد که در رده اینورتر های جدید و کارآمد موجود در دنیا بوده و با قابلیت شبکه MODBUS در نظر گرفته شده برای آن می توان از طریق ارتباط با شبکه ،آن را ماژول نمایشگر HMI متصل نمود و عملیات کنترل و مانیتورینگ درایو را توسط نمایشگر انجام داد.

این مجموعه آموزشی شامل یک ماژول آموزشی سروموتور AC می باشد.درایور سرو موتور دارای ورودی های کنترل و مانیتورینگ متعددی می باشد که تقریبا همه آنها از طریق فیش های موجود در ماژول قابل دسترس و برنامه ریزی می باشند.درایور سرو این ماژول آموزشی مجهز به شبکه CAN-BUS و MODBUS بوده و می توان آن را از طریق سایر ماژول های موجود دراین مجموعه مانند HMI و S7-1200 کنترل و مانیتور نمود.این مجموعه مجهز به دو ورودی آنالوگ 0 تا 10 ولت به همراه نمایشگر می باشد.

برای نمایش بهتر وضعیت عملکرد سرو درایو موتور سرو از طریق یک کوپلینگ به یک صفحه دوار متصل شده است و حرکت آن را به راحتی می توان مشاهده و در صورت نیاز درجه بندی نمود.

ماژول آموزشی PLC S7-1200

ماژول آموزشی اینورتر SIEMENS SINAMICS V20 با قابلیت اتصال به شبکه Modbus

ماژول آموزشی SIEMENS LOGO!V8

ماژول آموزشی HMI لمسی 7 اینچی (قابلیت اتصال مستقیم به LOGO V8 ، S7-1200 ، S7-1500 و …)

ماژول آموزشی Servo Drive با قابلیت اتصال به شبکه Modbus وCAN (آزمایش های کنترل سرعت و موقعیت و گشتاور)

ماژول تغذیه 24 ولت

ماژول تغذیه 220 ولت

ماژول Servo Motor با کوپلینگ

نرم افزار شبیه ساز سه بعدی فرآیندهای خط تولید

ماژول ها قابلیت استفاده به صورت ریلی و رومیزی را دارا می باشند

قابلیت تغییر و انتخاب ماژول های آموزشی با توجه با نیاز

این مجموعه آموزشی به صورت ماژولار طراحی گردیده است.ماژول ها با توجه به نیاز می توانند داخل ریل قرار داده شده و آزمایشات مختلف را رو آنها اجرا نمود.

ماژول های آموزشی که در این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته اند ،مانند PLC ،HMI ،درایو موتور،سرو موتور و…همگی جزو ماژول هایی هستند که در کاربردهای صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

از طرفی همه ماژول ها قابلیت ارتباط با شبکه های صنعتی را دارا بوده و بنابراین می توان یک فرایند صنعتی را به سادگی با ترکیب کردن ماژول ها پیاده سازی نمود

شناسه آگهی : 246636cc4e8b7871

نظرات